Divendres 4 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Zetak

Salamandra

Tilde
Divendres 4 de juny, 19:30h
(Portes 19:00h)

Tilde

El Pumarejo

Valira
Dissabte 5 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Valira

‘Concert acústic amb la formació completa’

Salamandra

Cosmen
Dissabte 5 de juny, 18:30h
(Portes 18:00h)

Cosmen

The Void

Santa Salut
Diumenge 6 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Santa Salut

Salamandra

Honolulu
Diumenge 6 de juny, 18:00h
(Portes 17:30h)

Honolulu

Espai Z0W1E

Cristian de Moret
Dijous 10 de juny, 19:30h
(Portes 19:00h)

Cristian de Moret

El Pumarejo

Ginestà
Divendres 10 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Ginestà

Salamandra

Doble
Dissabte 12 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Doble

Salamandra

Supermeganada
Diumenge 13 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Supermeganada

Salamandra

Caramelo a kilo
Dijous 17 de juny, 19:30h
(Portes 19:00h)

Caramelo a Kilo

El Pumarejo

La Fera
Divendres 18 de juny, 18:30h
(Portes 18:00h)

La Fera

Salamandra

La Fera
Divendres 18 de juny, 20:30h
(Portes 20:00h)

La Fera

‘Verkami’

Salamandra

Santero Trio
Dissabte 19 de juny, 17:00h
(Portes 16:30h)

Santero Trio

L’Oncle Jack

Santero Trio
Dissabte 19 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Santero Trio

L’Oncle Jack

Río Arga
Dissabte 19 de juny, 18:30h
(Portes 18:00h)

Río Arga

Espai Z0W1E

Malamute
Dissabte 19 de juny, 13:00h
(Portes 12:30h)

Malamute

The Void

Zurita
Diumenge 20 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Zurita

Salamandra

Ferran Exceso
Diumenge 20 de juny, 17:00h
(Portes 16:30h)

Ferran Exceso

L’Oncle Jack

Reka B2B Phase Fatale
Divendres 25 de juny, 19:00h
(Portes 18:30h)

Berlin Waves: Reka B2B Phase Fatale

Espai Z0W1E

Tina Morango
Dissabte 26 de juny, 17:00h
(Portes 16:30h)

Tina Morango

L’Oncle Jack

Berlin Waves: Dave Inox + Vinilette
Dissabte 26 de juny, 12:30h
(Portes 12:00h)

Berlin Waves: Dave Inox + Vinilette

The Void

Tina Morango
Dissabte 26 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Tina Morango

L’Oncle Jack

Valentina & the Electric Post
Diumenge 27 de juny, 19:30h
(Portes 19:00h)

Valentina & the Electric Post

El Pumarejo

Sandra Bautista
Diumenge 27 de juny, 17:00h
(Portes 16:30h)

Sandra Bautista

L’Oncle Jack

Raquel Lúa
Diumenge 27 de juny, 20:00h
(Portes 19:30h)

Raquel Lúa

L’Oncle Jack